Projekty

Ponúkame aj realizáciu zrubov a drevodomov podľa Vášho projektu.


 

Tradícia 1170


Samostatne stojaci veľmi úsporný podkrovný rodinný dom, ktorý možno realizovať ako rekreačný objekt.
Už samotný názov Tradícia navodzuje atmosféru, z ktorej vychádza vonkajšie tvaroslovie všetkých domov v tejto skupine. Ide o zakomponovanie prvkov ľudovej architektúry do moderného dispozičného riešenia. Rodinný dom vyhovuje potrebám menšej rodiny, realizovať ho je možné na užších rovinatých alebo mierne svahovitých staveniskách štítom alebo odkvapom do ulice.
Vstupuje sa priamo do schodiskovej haly so šatníkom a hygienickým zariadením, z ktorej sa prechádza do dennej časti domu – kuchyňa (špajza) spojená s obývacou izbou a kozubom, z ktorej je východ do exteriéru. Nočnú časť v podkroví tvoria dve spálne so spoločným hygienickým zariadením. Rodinný dom je v základnom riešení navrhnutý bez podpivničenia a garáže.

Technické údaje:
Počet bytov: 1
Počet izieb: 3
Obytná plocha: 44 m2
Úžitková plocha: 74 m2
Zastavaná plocha: 49 m2
Obostavaný priestor: 352 m3

 

Tradícia 1171


Samostatne stojaci veľmi úsporný podkrovný rodinný dom, ktorý možno realizovať ako rekreačný objekt.
Už samotný názov Tradícia navodzuje atmosféru, z ktorej vychádza vonkajšie tvaroslovie všetkých domov v tejto skupine. Ide o zakomponovanie spomenutých prvkov ľudovej architektúry do moderného dispozičného riešenia. Rodinný dom Tradícia 1171 je väčší variant domu 1170, realizovať ho je možné na užších rovinatých alebo mierne svahovitých staveniskách štítom alebo odkvapom do ulice.
Vstupuje sa priamo do schodiskovej haly so šatníkom a hygienickým zariadením, z ktorej sa vchádza do dennej časti domu – tvorí ju kuchyňa spojená s obývacou izbou a kozubom, z nej navrhnutý aj východ do exteriéru. Nočnú časť v podkroví tvoria dve spálne so spoločným príslušenstvom, prístupné z haly. Rodinný dom je navrhnutý v základnom riešení bez podpivničenia.

Technické údaje:
Počet bytov: 1
Počet izieb: 3
Obytná plocha: 51 m2
Úžitková plocha: 86 m2
Zastavaná plocha: 56 m2
Obostavaný priestor: 400 m3

 

Tradícia 1172


Samostatne stojaci úsporný podkrovný rodinný dom, ktorý možno realizovať ako rekreačný objekt.
Už samotný názov Tradícia navodzuje atmosféru, z ktorej vychádza vonkajšie tvaroslovie všetkých domov v tejto skupine. Ide o zakomponovanie spomenutých prvkov ľudovej architektúry do moderného dispozičného riešenia. Rodinný dom Tradícia 1172 je väčší variant domu 1170 a 1171, realizovať ho je možné na užších rovinatých alebo mierne svahovitých staveniskách štítom alebo odkvapom do ulice.
Vstupuje sa priamo do schodiskovej haly so šatníkom (komora) a hygienickým zariadením, z ktorej sa vchádza do priestrannej dennej časti domu – tvorí ju kuchyňa spojená s obývacou izbou s kozubom, z ktorej je východ do exteriéru. Nočnú časť v podkroví tvoria dve spálne so spoločným hygienickým zariadením, prístupné z haly. Rodinný dom je v základnom riešení navrhnutý bez podpivničenia a bez garáže.

Technické údaje:
Počet bytov: 1
Počet izieb: 3
Obytná plocha: 59 m2
Úžitková plocha: 97 m2
Zastavaná plocha: 63 m2
Obostavaný priestor: 449 m3

 

Tradícia 1173


Samostatne stojaci úsporný podkrovný rodinný dom, ktorý možno realizovať ako rekreačný objekt.
Už samotný názov Tradícia navodzuje atmosféru, z ktorej vychádza vonkajšie tvaroslovie všetkých domov v tejto skupine. Ide o zakomponovanie spomenutých prvkov ľudovej architektúry do moderného dispozičného riešenia. Rodinný dom Tradícia 1173 je najväčší variant z príbuzných domov 1170, 1171 a 1172, realizovať ho je možné na užších rovinatých alebo mierne svahovitých staveniskách štítom alebo odkvapom do ulice.
Vstupuje sa priamo do haly so šatníkom a hygienickým zariadením, z ktorej sa prechádza do dennej časti domu – kuchyňa spojená s obývacou izbou s kozubom, z ktorej je východ do exteriéru. Súčasťou prízemia je aj ďalšia izba, nočnú časť v podkroví tvoria dve spálne so spoločným hygienickým zariadením, prístupné z haly. Rodinný dom je v základnom riešení navrhnutý bez podpivničenia.

Technické údaje:
Počet bytov: 1
Počet izieb: 4
Obytná plocha: 77 m2
Úžitková plocha: 110 m2
Zastavaná plocha: 70 m2
Obostavaný priestor: 496 m3

 

Tradícia 1174


Samostatne stojaci podkrovný rodinný dom, ktorý možno realizovať ako rekreačný objekt.
Názov celej skupiny – Tradícia, navodzuje atmosféru, z ktorej vychádza vonkajšie stvárnenie domu 1174. Ide o skĺbenie prvkov ľudovej architektúry do moderného dispozičného riešenia. Rodinný dom Tradícia 1174 je veľkoryso riešený variant z príbuzných domov v tejto skupine, realizovať ho je možné na užších rovinatých alebo mierne svahovitých staveniskách štítom alebo na širších pozemkoch odkvapom do ulice.
Vstupuje sa priamo do haly so šatníkom a hygienickým zariadením, z ktorej sa prechádza do dennej časti – kuchyňa spojená s obývacou izbou, ktorej súčasťou je aj kachľová pec. Zaujímavosťou riešenia je (až do krovovej konštrukcie) cez dve podlažia otvorený priestor. Na prízemí je ďalej spálňa s príslušenstvom, v podkroví je ďalšia izba, prístupná z obytnej galérie.

Technické údaje:
Počet bytov: 1
Počet izieb: 3
Obytná plocha: 68 m2
Úžitková plocha: 102 m2
Zastavaná plocha: 81 m2
Obostavaný priestor: 568 m3